Ermanometria na  WallStreet 23

Już za kilka dni a dokładnie 31 maja 2019.r., w Karpaczu rozpocznie się konferencja o tematyce inwestycyjnej. Elita rynku kapitałowego, świetna lokalizacja oraz bogata tematyka wykładów co roku przyciągają w Karkonosze największych pasjonatów giełdy. Dzięki Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych liczni prelegenci będą mogli zaprezentować i omówić ciekawe tematy związane z procesem inwestowania.

Pierwszego dnia o godzinie 16:30 w Sali A hotelu Gołębiewski, będę miał przyjemność podzielenia się najnowszymi efektami pracy nad Ermanometrią. Metoda ta doskonale spisuje się w ostatnich miesiącach na GPW i dzięki niej udało się przewidzieć dwa kluczowe punkty zwrotne na rynku w 2019.r.

Rysunek 1. WIG Wykres dzienny, świecowy. Wskazanie okienka czasowego z dokładnością do 1.46%.

 

Rysunek 2. WIG20 Wykres dzienny, świecowy. Wskazanie okienka czasowego z dokładnością do 2 sesji

Na celowniku są już kolejne daty i okienka czasowe, w ramach których WIG & WIG20 staną w obliczu zmiany trendu. Szczegółowy program wykładu wygląda następująco:

– Interwał czasowy.

– Od dołka czy z maksimum? Szukając początku.

– Dni kalendarzowe a sesyjne.

– Co analizować a czego nie?

– Close czy może jednak OHLC?

– Międzyindeksowa konwergencja i dywergencja.

– Dylemat ekstremum czyli co wybrać a co pominąć.

– Błąd prognozy.

– Ermana potyczki z Elliottem

– HHH, LLL, HHL, HLL, LHH, LLH.

– Erman wsteczny.

– Sześcian czy Sfera?

– Prognozy na 2019

 

Dla wszystkich słuchaczy mam przygotowaną obszerną prezentację multimedialną, zawierającą praktyczne studium przypadków oraz kompleksowy opis funkcjonowania ermanometrii nad Wisłą. Ponad 100 slajdów, dziesiątki przykładów, aktualne predykcje oraz wiele niespodzianek. Zapraszam.

 

Piotr Neidek